אודות

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 1973, כאשר סב המשפחה ניסים ארבילי החל את דרכו בענף הבנייה וייסד את העסק המשפחתי.

לאחר כ-5 שנים הצטרף לעסק בנו הבכור של ניסים – דוד ארבילי ועיקר פעילותם הייתה שיפוצים, בנייה של גגות רעפים, פרגולות ודקים.

משנת 1991 עומד דוד בראש העסק וממשיך את דרכו וחזונו של אביו, כאשר בחלוף השנים הצטרף אליו בנו הבכור – עמית ארבילי.

עמית, הנדסאי בניין, בוגר מכללת ״רופין״ וקבלן רשום (131), עוסק בתחום הבניה והשיפוצים מעל לעשור ואחראי על החלק התפעולי בעסק.

עם כניסתו לתפקיד הוחלט להרחיב את פעילות העסק אל תחום הבניה הקלה ושיפוצים הכוללים הרחבת מבנים. בעקבות כך, עמית מרחיב בכל עת את הידע שלו בתחומים נוספים בענף הבניה בכדי לספק ללקוחותינו את כלל החידושים בענף.

״ארבילי עמית – קצה הנדסה״ דוגלים בשיטת "הבנייה הקלה" המתחילה לצבור תאוצה בארץ בשנים האחרונות ובעלת יתרונות בולטים רבים. זוהי שיטה מהירה, זולה ונוחה יותר לעבודה אל מול האלטרנטיבות הקיימות בשוק. בשיטה זאת נעשה שימוש בחומרים עמידים וגמישים המאפשרים להגיע לרמת בידוד גבוהה אף יותר ממבנים קונבנציונליים. כמו כן, העבודה מתבצעת תחת תו התקן המחמיר של ענף הבנייה ובאישור של משרד הבינוי והשיכון.

במסגרת עבודתנו, אנו בונים גגות רעפים, מבצעים שימור ושחזורי אתרים, מקימים פרגולות, דקים, ברים, גדרות ותוספות בנייה.

במהלך השנים נרשמו פרוייקטים ציבוריים ופרטיים רבים ביניהם: שיקום שכונות ובניית גגות בפרויקטים גדולים בכל רחבי הארץ.

משרדנו שוכן בלב ליבה של המושבה זכרון יעקב אך עבודתנו מתפרשת לאזורים רבים בארץ הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הציבורי.

אנו מאמינים במקצועיות ללא פשרות ונתינת שירות אדיב וברמה הגבוהה ביותר ללקוחות שלנו!

לאורך השנים אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אדריכלים, מעצבים, מהנדסים, קבלני משנה וספקים מהשורה הראשונה כאשר אנו שומרים על בקרת איכות ועבודה עם חומרי הגלם החדישים והאיכותיים בשוק.

הניסיון, המשפחתיות, והמקצועיות – כל אלה הם רק חלק מהערכים שהחברה חרטה על דגלה. אנו מבטיחים כי ניתן את מירב תשומת הלב עד הפרטים הקטנים תוך השמת הלקוח במרכז.

נשמח לעמוד לרשותכם  – ״ארבילי עמית-קצה ההנדסה״